Lombardini LDW502 FOCS pompa oleju
Pompa oleju do silnika Lombardini LDW502 FOCS, który pracuje sprzęcie rolniczym, maszynach budowlanych oraz microcarach takich marek jak: Ligier, Bellier, Casalini, Chatenet, Grecav.
Pompa oleju Lombardini LDW502
W naszym sklepie mogą Państwo znaleźć także inne części np.: termostaty, głowice, bloki silnika, pompy paliwa, tłoki, tuleje itp.
Lombardini LDW 502 FOCS pompa oleju
Wszystkie części zamienne do silnika Lombardini LDW 502 FOCS dostępne od ręki.
W razie jakichkolwiek pytań skontaktuj się z nami.
Czy wiesz, że…
Siły elektrostatycznego przyciągania między elektronami w metalu a ich macierzystymi jonami, które przeszły w roztwór, są już przy bardzo niewielkiej ilości jonów tak duże, że dalsze przechodzenie ich do roztworu jest niemożliwe. Inaczej jest gdy nadmiar pozostających w metalu elektronów i nadmiar powstających w roztworze jonów dodatnich wzajemnie się rozładują. W takim przypadku istnieją przez cały czas możliwości przechodzenia jonów w roztwór. Zrozumiałe jest, że nadmiar elektronów w metalu mógłby rozładować tylko jakieś inne jony dodatnie istniejące w roztworze, a nie jony które przeszły w roztwór z metalu. Rozpuszczanie metalu można przedstawić w postaci dwóch sprzężonych procesów. W wyniku rozładowania otrzymuje się neutralny atom wodoru. Rolę kationu spełniają niektóre atomy lub drobiny neutralne, np. tlen. Rozpuszczanie metalu jest możliwe tylko w dwóch przypadkach: jeśli istnieje równoczesne rozładowywanie pozostających w metalu elektronów i istniejących w roztworze jonów dodatnich, jeśli w roztworze powstają ujemne jony, jak to ma miejsce w obecności tlenu w roztworze. Przy przejściu w roztwór metal traci elektron, tzn. utlenia się, a dodatni jon roztworu, przyjmując elektron, rozładowuje się lub przechodzi w niższy stan utleniania, czyli redukcji.