Lombardini LDW502 FOCS pierścienie
W ofercie mamy nie tylko pierścienie nominalne do silnika Lombardini LDW502 FOCS, ale także pierścienie nadwymiarowe (o ile w danej wersji występują).
Pierścienie Lombardini LDW502
Posiadamy pierścienie oraz inne części zamienne do silnika Lombardini LDW502, który znalazł zastosowanie wsprzęcie rolniczym, maszynach budowlanych oraz microcarach takich marek jak: Ligier, Bellier, Casalini, Chatenet, Grecav.
Lombardini LDW 502 FOCS pierścienie
Pierścienie silnika Lombardini LDW 502 FOCS dostępne od ręki. Jeżeli oprócz pierścieni jesteś zainteresowany również innymi częściami do tego silnika - skontaktuj się z nami.
Czy wiesz, że...
Potencjały elektryczne mierzy się w roztworach wodnych, zawierających jedną gramocząsteczkę jonów danego metalu w jednym litrze elektrolitu. Szereg napięciowy pozwala określić jak będzie się zachowywał w roztworze elektrolitu jeden metal względem drugiego. Każdy metal będzie wytrącany z roztworu wszystkimi metalami stojącymi poniżej niego w szeregu normalnych napięć, np. Ni i Mn. Żelazo może wyprzeć z roztworu jony wodoru także i przy nieznacznej koncentracji tych ostatnich. Te własności żelaza są zasadniczą przyczyną początkowego okresu korozji przy zetknięciu się z wodą, a tym bardziej z roztworami kwasów, w których koncentracja jonów wodoru jest o wiele wyższa niż w wodzie. Gdyby polaryzacja występowała ciągle, to wreszcie różnica potencjałów zbliżałaby się do zera i reakcja zostałaby przerwana. Faktycznie tak nie jest, ponieważ elektrody się depolaryzują. Przy omawianiu zjawisk korozji, sprowadzono wszystkie pojęcia do określenia rzeczywistej szybkości niszczenia metali. Najważniejszą rzeczą jest określić warunki, w których proces korozji będzie przebiegał z najmniejszą szybkością (praktycznie dla metali o ciężarze właściwym 7-8 G/cm3 wynosi 0,1 G/m2h, czyli szybkość korozji dąży do zera). Jeżeli szybkość korozji przekracza 1 G/m2h świadczy to o małej odporności metalu na korozję. Podane wartości szybkości korozji odpowiadają ilości wodoru wydzielonego na katodzie i gęstości prądu korozji. Szybkość korozji 1 G/m2h odpowiada wydzieleniu 1 cm3/cm2 wodoru i gęstości prądu 0,1 mA/cm2, a zatem ilość wydzielonego wodoru na katodzie jest miernikiem intensywności korozji.