Mitsubishi 6D22, 6D22T wtryskiwacze
W naszej ofercie posiadamy wtryskiwacze silnika Mitsubishi 6D22, Mitsubishi 6D22T pracującego w koparkach Sany, Fiat-Kobelco, Kobelo, Furukawa.
Jednostki napędowe Mitsubishi 6D22, Mitsubishi 6D22T oraz pokrewne wersje tych modeli silników można spotkać głównie w koparkach jak np.:
- Mitsubishi 6D22T-1CTYJ13
- Mitsubishi 6D22-T
- Mitsubishi 6D22-TC
- Mitsubishi 6D22T-1CTYJ11
- Mitsubishi 6D22T-1CTYJ12
- Mitsubishi 6D22C-1CZKS09
Pompa wtryskowa, końcówki wtrysków, elementy układu wtryskowego dostępne od ręki z naszego magazynu.
Posiadamy pompy wtryskowe, wtryskiwacze, końcówki wtrysku do silników Mitsubishi 6D22 zarówno nowe jak i regenerowane.
Zadaniem wtryskiwaczy jest podawanie odpowiedniej dawki paliwa do komory spalania oraz zapewnienie odpowiedniego rozpylenia paliwa.
Skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji.
Czy wiesz, że…
Pierwsze opracowanie systemu maszyn zostało następnie zaktualizowane i wydane przez IMER w nowej postaci w 1960 roku. Słuszność powyższych opracowań musiała być sprawdzona badaniami w terenie. Badania te były i sąprowadzone przez IMER w wybranych gospodarstwach wielkotowarowych i Kółkach Rolniczych przy współpracy niektórych innych instytutów rolniczych oraz katedr mechanizacji i ekonomiki wyższych szkółrolniczych. Wyniki powyższych badań,jak również wyniki technicznych i eksploatacyjnych badań ciągników, maszyn i urządzeń technicznych przeprowadzanych w IMER i SOSR., wreszcie nieustanny postęp techniczny, spowodowały konieczność ponownego zaktualizowania poprzednio opracowanych systemów maszyn. Projekt tych zmian został opracowany w IMER, a następnie przedyskutowany na kilkudniowych naradach W specjalistycznych zespołach zaproszonych rzeczoznawców. Ponownie zaktualizowany system maszyn łącznie ze wskaźnikami eksploatacyjno-ekonomicznymi jest przedstawiony w niniejszym wydaniu. Przedłożone opracowanie systemu maszyn nie jest i nie może być ostateczne. Rozwój postępu technicznego w dziedzinie konstrukcji ciągników i maszyn rolniczych, nowe sposoby mechanizacji prac rolniczych, postęp w naukach rolniczych, hodowlanych itd. na pewno będą wymagać stałych, okresowych zmian w systemie maszyn. Znacznie łatwiej jest jednak wprowadzać zmiany i ulepszenia, aniżeli opracowywać tak złożoną całość od podstaw, to zaś zostało już wykonane.