Kubota Z402 pierścienie tłokowe Axiam
W ofercie pierścienie do wszystkich modeli silników, pracujących w pojazdach Aixam Microcar. Są to silniki dwucylindrowe Kubota Diesel Z400, Kubota Z402, Kubota 400. Pierścienie dostępne z możliwością dostawy kurierskiej. W ofercie mamy nie tylko pierścienie nominalne do Kubota, ale także pierścienie nadwymiarowe (o ile w danej wersji występują).
Jeżeli oprócz pierścieni Kubota Aixam Diesel - samochodów Microcar, jesteś zainteresowany również innymi częściami do tego silnika - skontaktuj się z nami. Przeprowadzamy również remonty silnika Kubota Z400, Kubota Z402, Kubota 400 oraz pokrewnych.
Czy wiesz że…
Korozja elektrochemiczna zachodzi wtedy, gdy stop styka się z elektrolitem. Typowym elektrolitem jest woda morska, ale również woda rzek zawiera rozpuszczone sole, a często i rozcieńczone kwasy. Także para wodna występująca w powietrzu, skraplając się na powierzchni metali, rozpuszcza w sobie cząsteczki soli i gazów zanieczyszczających atmosferę (np. dwutlenek siarki lub siarkowodór) i tworzy cienkie warstewki elektrolitów. Na styku metal-elektrolit powstaje różnica potencjałów elektrycznych zależna od rodzaju metalu i elektrolitu. Im metal ma bardziej ujemny potencjał, tym łatwiej rozpuszcza się w elektrolicie, to znaczy tym łatwiej dodatnio naładowane jony metalu (kationy) przechodzą do elektrolitu. Para dwóch metali lub fazy stopów, będąc w kontakcie z elektrolitem, tworzy ogniwo korozyjne. Metal lub faza o potencjale bardziej ujemnym staje się anodą, metal lub faza o potencjale bardziej dodatnim - katodą. Na przykład w stali węglowej ziarna ferrytu są anodami, ziarna cementytu - katodami. Zasada funkcjonowania ogniwa korozyjnego jest taka sama jak ogniwa galwanicznego. Na czym polega przepływ prądu elektrycznego w ogniwie korozyjnym.