KUBOTA D1703 uszczelniacze zaworowe
W ofercie uszczelniacze zaworowe silnika trzycylindrowego KUBOTA D1703 Diesel, gumki zaworowe, uszczelniacze trzonków zaworowych, uszczelnienia na prowadnice zaworowe do silnika KUBOTA D1703.
Wszystkie uszczelniacze dostępne od ręki, z naszego magazynu.
W ofercie wszystkie rodzaje uszczelniaczy do silnika KUBOTA D1703. Wszystkie wersje uszczelniaczy trzonków zaworowych dostępne u nas na magazynie. Silnik Kubota D1703 znalazł zastosowanie w minikoparkach, miniładowarkach, agregatach, miniciągnikach itp.
Oprócz gumek zaworowych do silnika KUBOTA D1703 sprzedajemy także inne części np.: termostaty, głowice, bloki silnika, pompy paliwa, tłoki, tuleje itp.
W naszej ofercie znajdziesz części do wszystkich wersji silnika KUBOTA, który pracuje w minikoparkach, miniładowarkach, agregatach, miniciągnikach itp.
W razie jakichkolwiek pytań skontaktuj się z nami.
Czy wiesz że…
Na oryginalnym pomyśle jest oparta metoda wytapianych modeli. Model jest tu wykonany z łatwo topliwego materiału (wosk, stearyna, czasem odpowiednie tworzywo sztuczne) i służy do wykonania tylko jednej formy. Potrzeba więc znacznej liczby modeli, które otrzymuje się w specjalnych metalowych matrycach. Model lub najczęściej zespół modeli ze wspólnym układem wlewowym (metoda ta najlepiej nadaje się do odlewania niewielkich części) - zanurza się parokrotnie w ciekłej masie ceramicznej, szybko utwardzającej się. Następnie zespół modelowy otoczony skorupą ceramiczną umieszcza się w skrzynce formierskiej, obsypując masą wypełniającą. Modele usuwa się przez wytopienie, po czym formę wypala się w temperaturze około 1000°C. Główną zaletą tej metody (znanej w rzemiośle artystycznym od bardzo dawna) jest brak podziału modelu i formy, a więc uniknięcie błędu przestawienia formy. Metodą wytapianych modeli można odlewać wszystkie metale, ale z uwagi na wysoki koszt odlewu (wynikający głównie z konieczności wykonania specjalnej matrycy do modelu) metodę tę opłaca się jedynie stosować do otrzymywania skomplikowanych części stalowych, na ogół o niewielkiej masie (do około 5 kg). Wysoki koszt odlewu zwróci się wtedy przez duże oszczędności na obróbce wiórowej.