Części Lombardini LDW1003 FOCS
W naszym magazynie części zamienne silnika Lombardini LDW1003 FOCS, który znalazł zastosowanie w maszynach budowlanych, rolniczych oraz koparkach.
Wszystkie części zamienne Lombardini LDW1003 FOCS ze sprzętu rolniczego, budowlanego i koparek.
Lombardini LDW 1003 FOCS
- świece żarowe
- wały korbowe
- wtryskiwacze
- uszczelki
- pompy wody
- uszczelniacze wału
- cewki gaszenia
- korbowody
- termostaty
- zawory głowicy
- pierścienie
- tłoki
- panewki
- uszczelki głowicy
- głowice
- pompy paliwa
- pompy oleju
Części zamienne silnika Lombardini LDW 1003 FOCS, który stosuje się w koparkach, maszynach budowlanych oraz rolniczych - dostępne od ręki z naszego magazynu.
Jeśli chcesz dowiedzieć się czegoś więcej na temat silnika Lombardini LDW1003 FOCS, napisz do nas, a my chętnie odpowiemy na Twoje pytania.
Czy wiesz, że...
Liczbę jednostek remontowych do naprawy części elektrycznej i elektronicznej ustala się oddzielnie. Ustalona w zależności od liczby jednostek remontowych ilość roboczogodzin na naprawę jest tylko orientacyjna, a faktyczna pracochłonność może być inna, gdyż będzie to zależało od wydajności i warunków pracy zakładu remontującego. Istnieją trzy zasadnicze systemy wykonywania napraw: system napraw kompleksowych, polegający na wykonywaniu wszystkich prac naprawczych w jednym warsztacie; system napraw przez wymianą zużytych zespołów, polegający na naprawie poszczególnych zespołów przez wyspecjalizowane zakłady, które wymieniają otrzymany zużyty zespół na naprawiony; system napraw przez wymianę całych maszyn, polegający na tym, że wyspecjalizowany zakład naprawczy po otrzymaniu maszyny do naprawy natychmiast wymienia ją na maszynę tego samego typu będącą już po naprawie głównej. Rozróżnia się następujące metody wykonywania napraw: metoda stanowiskowa polegająca na tym, że zespół ślusarzy wykonuje naprawę na jednym stanowisku pracy dzieląc między sobą poszczególne czynności według specjalności; metoda gniazdowa polegająca na tym, że określone grupy czynności naprawczych wykonywane są na wydzielonych stanowiskach pracy; jeżeli montaż lub demontaż rozwinięty jest w linię technologiczną, wtedy metodę tę nazywa się gniazdowo-liniową; metoda brygad specjalistycznych polega na tym, że wyspecjalizowane brygady wykonują określone czynności procesu technologicznego naprawy. Na przykład jedna brygada wykonuje tylko demontaż maszyny i po jego wykonaniu przechodzi wraz z wyposażeniem narzędziowym do następnej maszyny, inna brygada wykonuje tylko montaż, metoda potokowa naprawy jest dalszym udoskonaleniem metody gniazdowo-liniowej. W metodzie tej montaż i demontaż przeprowadzany jest na wielostanowiskowych liniach potokowych. Zespoły naprawiane są również na liniach potokowych. Zespoły mniej złożone naprawiane są w gniazdach. Poszczególne metody różnią się między sobą formą organizacji pracy.