Isuzu 4JB1 cewka gaszenia
W ofercie cewka gaszenia, elektromagnes do pomp wtryskowych. Wszystkie cewki gaszenia do silnika Isuzu 4JB1 dostępne od ręki, z naszego magazynu.
Cewka gaszenia do pompy wtryskowej ma za zadanie gasić silnik pracujący w maszynach rolniczych, budowlanych i przemysłowych.
W ofercie wszystkie rodzaje elektromagnesu do pomp wtryskowych 4JB1. Wszystkie wersje cewki gaszenia dostępne u nas na magazynie. Silnik 4JB1 znalazł zastosowanie w koparkach i ładowarkach marki Bobcat, Kobelco, Hitachi oraz agregatach.
Oprócz elektromagnesu pomp wtryskowych do silnika Isuzu 4JB1 sprzedajemy także inne części np.: termostaty, głowice, bloki silnika, pompy paliwa, tłoki, tuleje itp.
W naszej ofercie znajdziesz części do wszystkich przemysłowych silników Isuzu, które są stosowane w koparkach, ładowarkach i wózkach.
W razie jakichkolwiek pytań skontaktuj się z nami.
Czy wiesz że…
Małe zawartości siarki (do 1%) nie są szkodliwe, większe mogą powodować korozje w przewodach wydechowych silnika, a ewentualne przecieki do przestrzeni korbowodów, zawierające kwas siarkowy, spowodować mogą również korozję stalowych korbowodów. Szczególnie należy zwracać uwagę na asfalt w oleju. Asfalt, a przede wszystkim twardy asfalt (nierozpuszczalny w normalnej benzynie), utrudnia wtrysk oleju i jego rozpylanie, gdyż koksuje w pobliżu otworków końcówek wtryskiwaczy i w konsekwencji zatyka te otworki. Dla silników wolnobieżnych dopuszcza się zawartość twardego asfaltu do 0,5%, a dla szybkobieżnych tylko do 0,05%. Zawartość popiołu w oleju jest szkodliwa, gdyż popiół jeszcze bardziej zanieczyszcza pompy wtryskowe i wtryskiwacze oraz zwiększa wycieranie pierścieni uszczelniających tłoki i tuleje cylindrów. Zawartość popiołu w oleju nie może być większa niż 0,05%. Woda jest również niepożądana, gdyż może zbierać się w pompach wtryskowych i przewodach i utrudniać wtrysk. Wody w oleju nie powinno być więcej niż l%. Wartość opałowa oleju napędowego stosowanego do napędu silników wysokoprężnych wynosi ok. 10 000 kcal/kg. Wartość ta może się wahać w granicach od 10 000 do 10 600 kcal/kg. Wartość opałową oleju wyznacza się w bombie kalorymetrycznej.