Części silnika Yanmar 3TNV80, 3TNV80F
W ofercie naszego sklepu części zamienne silnika Yanmar 3TNV80, Yanmar 3TNV80F, który znalazł zastosowanie w maszynach budowlanych oraz przemysłowych.
W naszym asortymencie można znaleźć nowe części, jak i dobrej jakości zamienniki.
Yanmar 3TNV80F części zamienne
Do silników marki Yanmar oferujemy takie części jak:
- cewka gaszenia
- głowica
- korbowód
- panewki
- pompa oleju
- pompa paliwa
- pompa wody
- termostat
- tłoki
- pierścienie
- uszczelka głowicy
- uszczelniacz wału
- wał korbowy
- wtryskiwacze
- zestaw uszczelek
Części zamienne silnika Yanmar 3TNV80F, 3TNV80 oraz innych modeli marki Yanmar dostępne od ręki.
Silniki Yanmar 3TNV80, Yanmar 3TNV80F znalazły zastosowanie w maszynach budowlanych oraz przemysłowych.
Nasza firma oferuje sprzedaż stacjonarną oraz wysyłkową.
Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat silników Yanmar 3TNV80, Yanmar 3TNV80F, skontaktuj się z nami, chętnie odpowiemy na wszystkie pytania.
Czy wiesz, że...
Prawidłowa praca dźwignicy wymaga właściwego wykorzystania silnika napędowego w okresie jego rozruchu jak również w okresie pracy. Do sterowania silników elektrycznych, obejmującego stopniowe ich włączanie w okresie rozruchu, regulację prędkości, zmianę kierunku obrotów, a także hamowanie elektryczne, służą nastawniki.Ze względu na budowę rozróżnia się nastawniki walcowe i młotkowe. Najczęściej stosowanym typem nastawnika jest nastawnik walcowy. Na izolowanym profilowym wałku osadzone są żeliwne segmenty z miedzianymi lub mosiężnymi nakładkami ślizgowymi.Liczba segmentów związana jest z liczbą stopni regulacji. W przypadku użycia nakładek mosiężnych wyposaża się je z uwagi na opalanie w końcówki miedziane. Nakładki przylegają do sprężynujących styków palcowych , do których podłączone są przewody prądowe. Styki palcowe zaopatrzone są również w końcówki miedziane. Liczba styków i ich połączenia dają określony układ nastawnika, który może mieć do położeń w każdą stronę sterowania. Przegrody iskrowe między stykami umożliwiają przełączanie większych mocy. Przy schodzeniu nakładek ze styków powstaje luk elektryczny powodujący opalanie się końcówek. Do szybszego gaszenia luku zwłaszcza przy prądzie stałym służą cewki gazikowe.