Części zamienne silnika Yanmar 3TNB80
W ofercie mamy wszystkie części zamienne silnika Yanmar 3TNB80, który znalazł zastosowanie w maszynach rolniczych i minitraktorkach.
Na stanie magazynowym mamy takie części zamienne silnika 3TNB80 jak:
- panewki
- tłoki
- uszczelki głowicy
- komplety uszczelek
- bloki silnika
- cewki gaszenia
- korbowody
- wały korbowe
- pierścienie
- pompy wody
- pompy oleju
- pompy paliwa
- termostaty
- zawory głowicy
- uszczelniacze zaworowe
- wentylatory
- filtry
Yanmar 3TNB80-U części zamienne
Wszystkie części zamienne silnika Yanmar 3TNB80-U, Yanmar 3TNB80, z maszyn rolniczych dostępne od ręki z naszego magazynu.
Silnik Yanmar 3TNB80 to jeden z nabardziej rozpowszechnionych silników stosowanych w maszynach rolniczych i minitraktorkach.
Jeśli masz jakieś pytania zadzwoń do nas.
Czy wiesz, że...
Teoria elementarnego układu kratowego może być rozszerzona dla dowolnie złożonego układu. Zagadnienie wtedy sprowadzi się do większej liczby operacji, co stanowiłoby znaczną komplikację jedynie w tym przypadku, gdyby nie można skorzystać z komputerów. Dobieranie cech konstrukcyjnych jest istotnym zabiegiem w procesie konstruowania, od niego bowiem zależy czym ma być i jaki ma być wytwór. Tak zwane wymiarowanie jest tylko zewnętrznym wyrazem dobierania geometrycznych cech konstrukcyjnych. Wymiarowanie jako podstawowy zabieg pochodzi i z tego, że konstruowanie sprowadzone było do stosowania rysunkowych metod wyznaczania wielu geometrycznych własności konstrukcji. Obrót wysięgnika usadowionego w łożyskach nie powinien być połączony z powstawaniem dodatkowych obciążeń. Wymaga to następującego wyjaśnienia: ze względu na zmniejszenie oporów wymagana jest współosiowość obu czopów, co może być zapewnione przez obrabianie obu czopów przy jednym zamocowaniu trzona między kłami tokarki; toczenie czopów po wykonaniu całego wysięgnika jest niedogodne i nieekonomiczne, wymaga bowiem tokarki o bardzo dużej wysokości kłów; przyspawanie poziomego skośnego pręta bezpośrednio do trzonu po wytoczeniu czopów na gotowo może w wyniku skurczu spawalniczego wywołać odchylenie osi czopów od osi trzonu, zastosowanie części 2 i 3 umożliwia użycie tokarki o małym wzniosie kłów, a spoina odległa od trzonu może nie być przyczyną odkształceń w tej mierze, w jakiej jest to możliwe w przypadku spoiny kładzionej bezpośrednio na trzonie.